STUDIO-62

My i nasze produkty

wsparcie online

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, służymy pomocą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie. Napisz lub zadzwoń, a postaramy się pomóc.

O nas

STUDIO-62 powstało z miłości do wnętrz. Jako producent chcemy by otaczająca nas przestrzeń codzienna była niezwykła, dlatego zajmujemy się tworzeniem produktów dedykowanych osobom pragnącym wypełniać swoje wnętrza niebanalnymi pomysłami. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonujemy z dbałością przy użyciu tradycyjnych narzędzi oraz technik.
Oddajemy w Twoje ręce kolekcję gotowych mebli i akcesoriów METAlove. To metalowe wieszaki, stojaki, stoliki, konsole.
Z metalu robimy też huśtawki i zegary!
Kolekcja METAlove wciąż się powiększa.

indywidualne realizacje

Oprócz produktów w regularnej sprzedaży, oferujemy Ci możliwość zakupu na indywidualne zamówienie. Dajemy Ci możliwość stworzenia własnych pomysłów na METAlove. Nie musisz znać się na projektowaniu ani rysunkach technicznych. Wystarczy, że masz pomysł, a my postaramy się go dla Ciebie zrealizować. Nasi projektanci przygotują propozycje według Twoich wytycznych a technolodzy je dostosują do Twoich potrzeb.

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

Kiedy już zdecydujesz się na zakup i wybierzesz kolor produktu, zabierzemy się do realizacji Twojego zamówienia natychmiast po dokonaniu płatności. Do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym skupieniem i pieczołowitością, dlatego czas realizacji wynosi do 4 tygodni. Twoje zamówienie dostarczymy kurierem pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Europy (ostateczna cena przesyłki poza Polskę może być inna niż standardowa).

  • Termin realizacji do 6 tygodni
  • Przesyłka kurierem
  • Dostawa na terenie całej Europy